Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dve kravi i tele

0 ЕУР

Се продава од: Славејко Денес 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ КРАВИ И ЕДНО ТЕЛЕ
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
Славејко
077560151
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации