Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Oprema za farma

0 МКД

Се продава од: Aleksandar 01 авг. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
2 Avtomatcki linii za hranenje so silos,Cekalista Prasilista
Aleksandar
078224433
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации