Македонски | Shqip | English |

Elektrotehnicari za instalacija na alarmi i kameri

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Proalarm 19 јул. 01:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Битола
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Фирма од Битола има потреба од работници за работа и инсталација на кабли и камери, аларми ,компјутерски мрежи , контрола на пристап и аудио-видео опрема .
Доколку имате искуство и познавање во некоја област одгоре наведените слободно алицирајте
Предност имаат кандидати со искуство во електроника и компјутерски мрежи.
Платено Осигурање и Исхрана .
Плата по договор.
Сите заинтересирани да испратат CV со слика на
Е-маил: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток