Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnicka

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: Dooel Presveta Ana 30 мај 17:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Битола
Сектор : Агенти за продажба
Se bara rabotnicka za vo stara carsija: (vo prodavnica za racni izrabotki).za prodazba i distribucija niz bitola.potrebni kvaliteti:zelba za rabota.pristap na mushteriite so osmeh.poznavanje na kompjuteri.plataa 12000 den .osigurana.tel za kontakt :075589911
.
Нема посетени огласи
Кон почеток