Македонски | Shqip | English |

SE BARA SOBARICA ZA RABOTA VO VILA

Се нуди работа од: Аna 21 јул. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Сектор : Туризам и Хотелиерство
СЕ БАРА СОБАРИЦА ЗА РАБОТА ВО ВИЛА, ВО ОХРИД. ДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ 077 716 180
Нема посетени огласи
Кон почеток