Македонски | Shqip | English |

SE BARA ZA RABOTA SESONSKI NA PLAZA - OHRID

Се нуди работа од: Viloleta 08 јун. 03:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Сектор : Туризам и Хотелиерство
Kuvak, Skaracija ( mozi i so smestaj )

Нема посетени огласи
Кон почеток