Македонски | Shqip | English |

Foto studio bara rabotnici

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: Baba 3D Studio Вчера 02:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Друго
Foto Studio - Svadbena video produkcija ima potreba od rabotnici so i bez iskustvo, potreba od rabotnici na nekolku pozicii , vklucena obuka ...plata solidna , dobri uslovi za rabota
Нема посетени огласи
Кон почеток