Македонски | Shqip | English |

Se bara majstor nozar

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: Propoint Dooel 23 авг. 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Pecatnicata Propoint Dooel ima potreba od majstor-nozjar (so rabotno iskustvo).
Plata po dogovor Informacii na e-mail: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток