Македонски | Shqip | English |

Potrebna e bebisiterka

Се бара работа од: БЕБИСИТЕРКА 12 фев. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Чување и грижа за деца
Услужен центар има потреба од БЕБИСИТЕРКА за нега и чување на 2 деца на возраст од 3 и 5 години.
Обврски на бебиситерката се подготовка на оброци, анимација, едукација, прошетки на децата.
Семејството нуди одлични услови за работа.
Сите заинтересоирани кандидтки кои имаат претходно работно искуство со чување на деца во домашни услови или во градинка може да се пријават на 078/315-982
Нема посетени огласи
Кон почеток