Македонски | Shqip | English |

Se bara negovatelka

Се бара работа од: Негователка 12 фев. 12:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Нега и Чистење
Услужен центар има потреба од НЕГОВАТЕЛКА со искуство за нега и чување на старо изнемоштено лице со 8 часа.
Обврски на негователката се подготовка на оброци, придружба при одење, прошетки, тековно одржување на домот, тековно пазарење, друштво.
Семејството нуди одлични услови за работа.
Сите заинтересирани кандидатки да се пријават на 078/315-982
Нема посетени огласи
Кон почеток