Македонски | Shqip | English |

SE BARA ITNO SOFER SO E-KATEGORIJA

Се нуди работа од: Angel 28 јун. 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Se bara itno sofer so E- kategorija prednost so BG ILI BILO KOI DR EVROPSKI DOKUMENTI no moze i so MK dokumentni se vozi na relacija Holandija-Germanija, plata 70e dnevnica plus bonusi, plateno prevoz i internet.
Нема посетени огласи
Кон почеток