Македонски | Shqip | English |

ITNO SE BARA LOKAL ZA IZNAJMUVANJE VO DEBAR MAALO

Се бара за изнајмување од: Toni 14 авг. 02:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
ITNO BARAM LOKAL ZA IZNAJMUVANJE VO DEBAR MALO, 80-120 m2, ZA RETORAN/ SANDVICARA

Нема посетени огласи
Кон почеток