Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

Се изнајмува од: Dejan Денес 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 550 m2
Локација: Битола
Простории : Друго
Se izdava /prodava deloven prostor od 550kvadrati na vlezot od bitola . Tel : 017684425505
Нема посетени огласи
Кон почеток