Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo stara Bitolska Carsija

Се изнајмува од: Vasko Mircheski 14 авг. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

100 ЕУР / месечно

Адреса: Александар Турунџе бр.30
Површина: 27 m2
Локација: Битола
Простории : Дуќани и Трафики
Дуќанот се наоѓа во високофреквентниот дел на старата битолска чаршија, на два спрата, во супер солидна состојба со сопствен тоалет и е погоден особено за фото студија, канцеларии и останати дејности.
Нема посетени огласи
Кон почеток