Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

Се изнајмува од: Zlatko 13 авг. 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Ul. Partizanska.br.3
Површина: 450 m2
Локација: Битола
Простории : Дуќани и Трафики
Izdavam deloven prostor vo centarot na gradot na ul. Partizanska br. 3
Нема посетени огласи
Кон почеток