Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Се изнајмува од: dzevdet 16 мај 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: ул,,Довлеџик,,
Површина: 220 m2
Локација: Битола
Простории : Дуќани и Трафики
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР на атрактивна локација во Битола на ул,,Довлеџик,, погоден за секаква намена.
- ПОДРУМ 100 м2
- ПРИЗЕМЈЕ 120м2 и голем паркинг простор
Нема посетени огласи
Кон почеток