Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM MAGACIN PROIZVODSTVO OBJEKT, KON PELISTER

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 15 авг. 09:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

390 ЕУР / месечно

Адреса: ЛОКАЦИЈА КОН ПЕЛИСТЕР
Површина: 360 m2
Локација: Битола
Простории : Индустрија и Работилница
ИД 505, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ, КОН ПЕЛИСТЕР, СУТЕРЕН 360 М2 И КАТ КАРАБИНА, СО НАМЕНА ЗА МАГАЦИН ИЛИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО, СО ВОДА, СОПСТВЕНА ТРАФОСТАНИЦА ЗА СТРУЈА, ОДВОД СО СЕПТИЧКА ЈАМА, МОЖИ И СО СЕ ОПРЕМА, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 1500 М2,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток