Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA MAGACIN OD 500 M2 BITOLA

Се изнајмува од: Bojan 21 јул. 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 500 m2
Локација: Битола
Простории : Магацин
Se izdava magacin od 500 m2 vo krugot na poranesniot kompleks na bitolateks - ul Industriska bb.

Za site informaci javete se na : 071/320-915 ili
071/327-360
Нема посетени огласи
Кон почеток