Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

Се изнајмува од: Милевски 19 авг. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Адреса: 11 Октомври 5 А
Површина: 120 m2
Локација: Битола
Се издава нов и луксузно опремен стан во строгиот центар на градот, непосредно до градскиот часовник и Широк сокак. Станот располага со голема и светла дневна соба (клима уред, LED TV, Wi-Fi интернет) со трпезарија, комплетно опремена кујна (машина за садови), бања (машина за перење), 2 спални соби и голема тераса. За пократок престој цената изнесува 20 евра/ден.
Нема посетени огласи
Кон почеток