Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Се изнајмува од: Zoran Angelov 11 септ. 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 25 m2
Локација: Битола
Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola, nasproti Grckiot konzulat. So plateni trosoci.
Zoran 070 750929
Нема посетени огласи
Кон почеток