Македонски | Shqip | English |

Se izdava kompletno namesten stan

Се изнајмува од: zora 19 авг. 23:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 55 m2
Локација: Битола
na ul.partizanska karsi tehnicko uciliste.stanot e kompletno ureden.kujna so site kujnski aparati.trpezarija.dnevna.spalna so kompetna postelnilnina.kupatilo.terasa.tv.klima ured.wi-fi.
Нема посетени огласи
Кон почеток