Македонски | Shqip | English |

Se izdava opremen stan za stranci

Се изнајмува од: Bozhica 23 авг. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2,5
Адреса: Леринска 47
Површина: 59 m2
Локација: Битола
Се издава комплетно опремен стан во областа на 9ти спрат со лифт кој е оддалечен 5 - 10 минути од центар. Во склоп на зградата има маркети,аптека, пекара, игротека и се што ви е потребно. Цена по договор плус тековни трошоци и истата зависи од времетраењето на престојот. Вреди да
се види.
Нема посетени огласи
Кон почеток