Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA BITOLA

Се изнајмува од: Zoran Angelov 11 септ. 16:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Адреса: SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA BITOLA
Површина: 45 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Реновиран, Наместен, Подрум, Интерфон
Локација: Битола
Se izdava kompletno opremen stan vo strogiot centar na Bitola, vo zgradata Grozd. Stanot e na 3-ti sprat i zgradata ima lift.
Zoran 070 750929
Нема посетени огласи
Кон почеток