Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO KARPOS OD 20.08 DO 01.10

Се изнајмува од: Dobre Cvetanovski Денес 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Karpos
Локација: Битола
Stanot se naogja na ul.Karpos , prv sprat , kompletno opremen, klimatiziran.
Sloboden e od 20.08.2019 DO 01.10.2019
KONTAKT : 075 498 739 DOBRE
076 229 219 ZANA
Нема посетени огласи
Кон почеток