Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

Се изнајмува од: Kаролина Вчера 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 70 m2
Локација: Битола
Stanot e renoviran i kompletno opremen.
Нема посетени огласи
Кон почеток