Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan

Се изнајмува од: Stefanija 19 авг. 22:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3,5
Адреса: ул.Солунска бр.105
Површина: 70 m2
Локација: Битола
Станот се наоѓа на преубава мирна локација во централно градско подрачје во Битола, на ул" Солунска" бр. 105.
Самиот објект е позициониран на идеална ориентација исток-југ-запад, со прекрасен поглед кон Пелистер.

Станот е со површина од 70м2, располага со функционален простор дневна, трпезарија, кујна , две спални соби, бања и две тераси.

Станот е комплетно опремен со мебел и комплетна покуќнина, има приклучок (кабловска и интернет), исто така има обезбедено 1 паркинг место.

Станот е слободен од 24.07.2019 година.

Дефинирањето на цената зависи од временскиот период на изнајмување.
Нема посетени огласи
Кон почеток