Македонски | Shqip | English |

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

Се изнајмува од: Милевски Вчера 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50 m2
Локација: Битола
Се издава стан во центарот на градот, непосредно до Широк сокак и хотел Епинал. Станот располага со дневна соба (ТВ) со трпезарија, кујна, бања (машина за перење), спална соба и балкон. За пократок престој цената изнесува 15 евра/ден.
Нема посетени огласи
Кон почеток