Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor 90m2 do Opstinata

Се изнајмува од: Vlado 28 мар. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Ul.Boris Kidric br.19
Површина: 90 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Се издава деловен простор на најатрактивна улица-раскрсница до Општината кој ќе биде слободен од 1-ви Април. Дуќанот е граден согласно современите стандарди.
Контакт тел. 078/864-811
Нема посетени огласи
Кон почеток