Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centarot na Kicevo

Се изнајмува од: Љупче 24 дек. 17:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Булевар Ослободување ББ
Површина: 34 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Се издава деловен простор во центарот на Кичево. на Булевар Ослободување ББ, кој се наоѓа одма до ОКТА бензиската пумпа (кафетерија Хелиум)

Деловниот простор е со површина од 34м2 и дополнителна тераса.

Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток