Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan i podrum vo Kicevo

Се изнајмува од: Fjolla 12 мар. 22:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Dukan 60 m so podrum 75m i prvi kat 75m,Povolen za biznis so cela dokumentacija za deloven prostor. Potpolno opremen.Cena po dogovor.Dukanot se naoga vo plostadot na gradot,vo Kicevo.
Нема посетени огласи
Кон почеток