Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan nasproti postata vo Kicevo

Се изнајмува од: Dagi 15 дек. 19:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 10 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukjan 10m2 nasproti postata vo Kicevo i soba za student.

Dukjan-40eur mesecno

Soba-30eur mesecno
Нема посетени огласи
Кон почеток