Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan od 40m2 vo Kicevo

Се изнајмува од: XXX 17 фев. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 40 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava kompletno opremen i renoviran dukan 40 m2 za sekakva namena na bulevar na glavnata ulica kaj lamelite

Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток