Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan pod naem kirija vo Kicevp

Се изнајмува од: Laze 04 ноем. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 16 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukan vo n. Gorica cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток