Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DUKAN VO KICEVO SPROTI PAZAROT

Се изнајмува од: Zlatko 20 јан. 15:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukan na odlicna lokacija vo centarot na Kicevo vednas sproti pazarot
Нема посетени огласи
Кон почеток