Македонски | Shqip | English |

Se izdava Dukan

Се изнајмува од: ПЕЦО 19 авг. 09:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 41 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Се издава Дуќен наспроти новата болница во Кичево со површина 41м2. Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток