Македонски | Shqip | English |

Se izdava moderen dukan vo centarot na Kicevo

Се изнајмува од: Vlado 14 мар. 18:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

1 ЕУР / месечно

Адреса: ul. Boris Kidric br.19
Површина: 90 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se izjava moderen dukjan na raskrsnica na najatraktivno i najprometno mesto vo centarot na gradot do sobranieto 90 m2 deloven prostor i 100m2 korisna povrshina okolu za nego... Dukjanor raboti 15 godini....Povelete...
Нема посетени огласи
Кон почеток