Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 30m2 vo Kicevo

Се изнајмува од: Almir 08 мар. 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 30 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Jepet me qira lokal ne qender re qutetit me siperfaqe prej 30 m2 me bodrum 30m2 tel kon 071 481 694
Нема посетени огласи
Кон почеток