Македонски | Shqip | English |

Prazen Plac za delovno rabotenje

Се изнајмува од: beni 19 септ. 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 2000 m2
Локација: Кичево
Простории : Магацин
Placot e od 2000 m2,
Vo placot ima kancelariski objekt(dve sobi i wc),
Dve drveni hali , koj se visoki za sloboden vlez na viljushkar
Placot se naogja pokraj avtopatot na vlezot od Kicevo za Ohrid.
Нема посетени огласи
Кон почеток