Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR ZA POVOLNA CENA 240m2

Се изнајмува од: Dragi 23 авг. 15:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Treta Makedonska Udarna Brigada br. 51
Површина: 240 m2
Локација: Куманово
Простории : Дуќани и Трафики
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR ZA POVOLNA CENA NA BULEVAR 3 MUB BR.51 DO MARKET SUPER SRK. PROSTOROT 240m2 NA NIVO NA ULICA SO SOPSTVENI PARKING MESTA
Нема посетени огласи
Кон почеток