Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva restoran i hotel

Се изнајмува од: Eko Petrol 23 ноем. 01:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Дебарца, Охрид
Простории : Друго
Se iznajmuva restoran i hotel za rabota , za podetalni imformacii obratete se na 070422-400
Нема посетени огласи
Кон почеток