Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor i hala vo Ohrid

Се изнајмува од: Goran 08 дек. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Охрид
Простории : Друго
Se iznajmuvaat deloven prostor i hala so povrsini od 730m2 i 780m2 na ul. 15 tiKorpus
Нема посетени огласи
Кон почеток