Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor od 185m2 vo Ohrid

Се изнајмува од: Atanas 12 апр. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 185 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Наспроти СВР Охрид
Нема посетени огласи
Кон почеток