Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor od 318m2 vo Centarot na Ohrid

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Daniela Tim Inzenering 11 фев. 10:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Мите Богоевски бр.5
Површина: 318 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Деловниот простор се наоѓа во нов објект на ул. Мите Богоевски бр.5 во центарот на Охрид спроти Општина Охрид. Големината и одличната местоположба овозможуваат да истиот е повеќе наменски како за ИТ сектор, административна дејност, здравствена дејност, лабаратории итн.
Вкупната квадратура на деловниот простор е 318м2, кој може да остане "open spase" или да се подели на повеќе помали канцеларии согласно потребите на закупувачот.
За сите подетални информации стоиме на располагање секој работен ден од 08-16ч на телефонските броеви 070/344-042 или 02/30 63 020.
Нема посетени огласи
Кон почеток