Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor opremen za apteka

Се изнајмува од: vasko mitreski 24 ноем. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Velgoshti Ohrid
Површина: 73 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Се издава деловен простор целосно опремен за аптека.Во склоп на објектот постои и деловен простор целосно опремен за амбуланта по општа медицина.Објектот се наоѓа во с.Велгошти Охрид.
Нема посетени огласи
Кон почеток