Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Ohrid

Се изнајмува од: Валентина 05 мар. 20:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Охрид
Простории : Друго
Се издава деловен простор на ул. Железничка бр.44 (16m2 + 12m2).
Нема посетени огласи
Кон почеток