Македонски | Shqip | English |

Delovni prostorii apartmani opremeni za rabota

Се изнајмува од: OhridCentar 08 јун. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Kej Makedonija
Локација: Охрид
Простории : Друго
Се изнајмуваат 7 опремени, добро разработени апартмани во центарот на Охрид, поточно на Кеј Македонија, сите со сопствена кујна и куптатило, со капацитет од вкупно 20 легла.
Се изнајмуваат на подолг период.
Цена по договор.

Повеќе детални информации на тел:
070/391-931
Нема посетени огласи
Кон почеток