Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor od 90m2 vo Ohrid

Се изнајмува од: Lejla Gogova 18 апр. 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

500 ЕУР / месечно

Адреса: Bulevar Turisticka 36
Површина: 90 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
-Три влеза
-канцеларија
-чајна кујна
-wc
- подно електрично греење
Погоден за канцеларии,претставништво,банка,ординација,училиште,продавница,осигурителна компанија...

Цената не е фиксна(може и по договор).
Нема посетени огласи
Кон почеток