Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Ohrid

Се изнајмува од: Risto 05 јан. 19:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Охрид
Простории : Друго
Se izdava deloven prostor 50m2 vednas do OU. "Hristo Uzunov" vo Ohrid.
Нема посетени огласи
Кон почеток