Македонски | Shqip | English |

Se izdava pod naem prostor pogoden za avto servis

Се изнајмува од: Ivo 16 окт. 10:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 65 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Се издава под наем деловен простор, погоден за авто сервис, вулканизер, сервис за мотори... Просторот се наоѓа на ул.Железничка во Охрид. Опремен е со канал, алармен уред, биро... Покрај внатрешниот простор има и дворно место околу 120м2.
Нема посетени огласи
Кон почеток