Македонски | Shqip | English |

Se izdava restoran vo Ohrid

Се изнајмува од: Angele 24 ноем. 08:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Nas. Sveti Stefan
Површина: 400 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
Restoranot se naoga na samiot breg od Ohridskoto Ezeto.
Vo restoranot se naogase i restoranot Makedonska Kuka pa zatoa e i opremen vo toj stil.
Datum od koga e sloboden e 01.01.2018
Нема посетени огласи
Кон почеток